NOWOŚCI


Nowość! Produkty ROMIX

W ofercie AUTO-PARTNER pojawiła się szeroka oferta mocowań firmy ROMIX. Asortyment firmy Romix obejmuje wszelkiego rodzaju spinki tapicerskie, śruby, wkręty, blaszki montażowe oraz  komplety spinek do różnych marek, folie ochronne, listwy samochodowe. W ofercie znajdują się także kompletne mocowania osłon pod silnikiem do ponad 130 najpopularniejszych modeli.  W ostatnim czasie w ofercie pojawiły się też zestawy naprawcze do reflektorów.  

 

 

W systemie sprzedaży produkty ROMIX  dostepne są pod numerami CXXXXX ROMIX (gdzie X oznacza cyfrę).Kompletny katalog produktów dostepny jest na stronie www.spinkisamochodowe.pl

Zainteresowała Cię ta oferta?  Zadzwoń: 

603 111 112, 801 147 247 (telefony stacjonarne) lub skontaktuj się z Przedstawicielem handlowym AUTO-PARTNER.


Nowość! Produkty Boll

Oferta sprzedaży AUTO-PARTNER poszerzyła się o środki chemii samochodowej oraz dodatki lakiernicze firmy Boll. Produkty Bol to: środki ochrony karoserii, odrdzewiacze, masy uszczelniające i środki do konserwacji podwozia. W ofercie znajdują się również lakiery oraz podkłady i akcesoria lakiernicze. 

 

Zainteresowała Cię ta oferta?  Zadzwoń: 

603 111 112, 801 147 247 (telefony stacjonarne) lub skontaktuj się z Przedstawicielem handlowym AUTO-PARTNER.


Nowość! Profesjonalna chemia Clinex EXPERT+

Clinex EXPERT+ to najwyższej jakości produkty przeznaczone do użytku w automatycznych oraz ręcznych myjniach samochodowych.

W ofercie znajdują się profesjonalne środki myjące, specjalistyczne preparaty pielęgnujące oraz zabezpieczające zarówno karoserię jak i wnętrze samochodu.

Uzupełnieniem oferty są odświeżacze wnętrza pojazdu  oraz akcesoria samochodowe niezbędne podczas pracy w myjni samochodowej takie jak irchy, mikrofibry, gąbki i opryskiwacze. 

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń: 

603 111 112, 801 147 247 (telefony stacjonarne) lub skontaktuj się z Przedstawicielem handlowym AUTO-PARTNER.


 

Szafka YATO - 177 narzędzi- nowość!

Szafka serwisowa z narzędziami marki YATO o numerze YT-5530 posiada 6 szuflad na prowadnicach kulkowych. Profile wykonane z podwójnej blachy stalowej. Centralny zamek oraz indywidualne zamknięcie dla każdej szuflady. Nasadki wykonane ze stali CrV 50BV30, akcesoria ze stali CrV 6140, bity wykonane ze stali S2. Szafka posiada narożniki odbojniki, które chronią przed przypadkowym uszkodzeniem, np. karoserii samochodu. Blat wykonany z polipropylenu wytrzymuje obciążenie 430 kg. Niezbędna w warsztatach samochodowych i stacjach obsługi pojazdów. szafka dostępna pod numerem YT-5530.

 

 

HydroConnect - nowa gama wycieraczek Valeo

Oferta AUTO-PARTNER poszerza się o nową linię wycieraczek Valeo HydroConnect. Nowa linia Valeo to wycieraczki płaskie zarówno przednie jak i tylne wyposażone w komplet uniewersalnych adapterów ułatwiających montaż.

W ofercie znajdują się 42 referencje, dostępne w systemie sprzedaży AP pod symbolami od 578500 VALEO do 578519 VALEO oraz od 578560 VALEO do 578583 VALEO.

 

Leasing 0% na jubileusz Bosch w Polsce

Z okazji 25 lecia obecności w Polsce Bosch przygotował ofertę leasingu obejmującą testery usterek KTS z oprogramowaniem ESI[tronic].

 

Nowa karta gwarancyjna Bosch


Nowość - przewody przelewowe i paliwowe DR.MOTOR!


Nowość - oleje przekładniowe RAVENOL!


Nowość - Breck COMPRESS CONTROL!


Nowość - Oleje Chempioil!


Nowość - ciężarki do kół, zawory i akcesoria, pasta montażowa!


Nowość - oleje marki KAMOKA!

 

Wyposażenie warsztatowe ACTIA!

 

Nowość - zestawy rozrządu z pompą wody Gates

 
POWERGRIP® KIT PLUS WITH WATER PUMP
 
 
Masz pod ręką wszystkie elementy potrzebne do wykonania kompleksowej naprawy danego układu, dostarczone w jednym opakowaniu:
- pasek(i)
- koło(a) pasowe
- napinacz(e)
- inne elementy potrzebne do kompleksowej naprawy danego układu (śruby, sprężyny, itd.)
- wskazówki montażowe
- naklejka przebiegu PLUS
- pompa wodna - odpowiednia do danej aplikacji
- pierścienie uszczelniające lub/i uszczelki olejowe (gdy niezbędne)

Pełna oferta rozruszników i alternatorów!